Tábory

Úžasné léto!

  • Nevíte, jak zabavit děti o prázdninách, zatímco jste v práci?

  • Nechcete posílat děti na vícedenní tábor, kde by musely přespat?

  • Nemáte program pro své děti na letní prázdniny?

  • Chcete, aby vaše dítě strávilo nezapomenutelný týden ve skvělém kolektivu?

Reference

 

Mě se moc líbí na táboře, protože tam mám kamarády a je to dobrodružný. Jezdím na letní tábor a jezdím tam tři roky. A Ivan mě přivedl na tábor a já jsem se bála, ale jakmile jsem si našla kamarády bylo to super. Ivan je nejlepší. Jezdím od 7 let.

 

Na letním táboře se mi moc líbí. Jezdím od svých 8 let. Ivan je také družinář, asistent a učitel ve škole. Je hodný a spravedlivý.

PS: Ivan je hlavní vedoucí na táboře.

 

Skvělé aktivity pro děti, smysluplné programy, které rozvíjejí dovednosti a vztah k přírodě. Tým lidí, kteří jsou zapálení pro svou věc a zároveň prokazují i svou odbornost v tomto směru. Zakladatel Bizona je férový, lidský a skvělý člověk, přímo kvalifikovaný na výchovu v přírodě, neboť je to jeho studijní obor na UK FTVS.

 

Zakladatele Bílého Bizona znám osobně. V mých očích jsou to lidé kreativní a se správnými životními hodnotami. Konkrétně se zakladatelem Ivanem Machačem jsem od dětství vyrůstala na letním dětském táboře, kde jsme se jako děti učili zodpovědnosti, ohleduplnosti, samostatnosti, fungování ve skupině a samozřejmě vztahu k přírodě. Naučilo nás to, co můžeme z přírody čerpat, co můžeme dát my jí a jak přírodě neškodit. Organizace Bílý Bizon má dle mého obrovský potenciál pomáhat a mimoškolně vzdělávat dospělé i děti. To, co se mi na této organizaci líbí nejvíce je fakt, že jedním ze základních kamenů této organizace je právě vztah člověka k sobě samému, vztah k ostatním a vztah právě k přírodě. Například příměstské tábory pro děti, které Bílý Bizon organizuje jsou skvělé v tom, že pro rodiče je zajištěné hlídání jejich dětí a zároveň se jejich děti na těchto táborech budou moci zábavnou formou učit podobným dovednostem jako jsme se my učili na onom dětském letním táboře.

Naše organizace letos pořádá příměstské tábory pro děti prvního stupně.

Tábory jsou v termínech 3.7.-7.7. 2023 a 10.7.-14.7. 2023


Děti budou mít program od 8:00 do 18:00.

 

Cena: 5 500Kč
Akční cena: 4 000Kč

 

Cena zahrnuje: dopolední svačinu,oběd, odpolední svačinu, pitný režim, pomůcky a věcné předměty.

Vyber si svůj tábor!

Záhada profesora Horáčka

Dlouho nevyřešený případ tohoto profesora nám nedá spát. S rozklíčováním záhady budeme potřebovat pomoci. Jste připraveni na dobrodružství, která nás na stejnojmenné škole čekají? Sami na to ale nebudeme. Do příběhu se zamotá nám neznámá postava. Pomůže nám, nebo nám bude házet klacky pod nohy? Odpovědi na tyto otázky se dozvíme na cestě za odměnou, která ale nebude zadarmo. Abychom došli k cíli, čeká nás spoustu úkolů, šifer a záhad. Pomocnou ruku, nám v nesnázích podá i sám duch profesora Horáčka.

Follow Us