Pro školy

Pro školy

Kurzy pro školy

Pro školy nabízíme širokou škálu kurzů, které si můžete prohlédnout v naší záložce „Kurzy„. Naše kurzy jsou navrženy tak, aby poskytovaly praktické dovednosti, zajímavé aktivity a edukativní zážitky pro studenty všech věkových kategorií. U nás si můžete vybrat z různých témat, jako je přežití v přírodě, rozdělávání ohně, vaření, zdravověda a mnoho dalšího. Věříme, že naše kurzy budou pro vaše studenty inspirativní a zábavnou formou učení. Kontaktujte nás pro více informací nebo rezervaci. Jsme tu pro vás!

Školy v přírodě na klíč

Dále nabízíme možnost škol v přírodě na klíč, které jsou přizpůsobeny potřebám a zájmům vaší skupiny. Stačí nám napsat e-mail nebo nás kontaktovat telefonicky a rádi s vámi projdeme detaily a možnosti. Naše školy v přírodě jsou navrženy tak, aby poskytovaly zábavné, edukativní a přínosné zážitky pro všechny účastníky. Odborný tým se postará o organizaci, program a bezpečnost, abyste si mohli plně užít přírodního vzdělávání a dobrodružství. Buďte v kontaktu a přijďte objevit krásy přírody s námi!

Dopolední programy

S radostí vám připravíme hravý dopolední program pro třídu, který bude odpovídat tématu z rámcového vzdělávacího plánu a zaměří se na přírodu a vlastivědu.
Náš program bude strukturován tak, aby podporoval učení formou her, interaktivních aktivit a praktických zkušeností. Například můžeme začít krátkou přednáškou nebo prezentací, která uvede hlavní koncepty a téma, které se budeme zabývat.
Poté se přesuneme do terénu nebo do místnosti vybavené pomůckami a materiály vhodnými pro praktické aktivity. Můžeme provádět průzkumné aktivity, jako je pozorování a identifikace rostlin a živočichů, sbírání vzorků pro bližší zkoumání nebo geografické a historické exkurze.
Další možností je zařadit do programu soutěže, kvízy nebo tvůrčí činnosti, které budou zaměřené na zkoumání konkrétních aspektů přírody a vlastivědy. To umožní studentům zapojit se do učení s radostí a motivací.
Celkově bude náš program navržen tak, aby odpovídal cílům a obsahu rámcového vzdělávacího plánu, zároveň však bude hravý a zábavný, aby podnítil zájem studentů o přírodovědu/přírodopis a vlastivědu/dějepis.

Follow Us