Turnus 1

Turnus 1

Termín 8.7.-12.7. 2024
Cena: 4 500Kč

Místo: První jazyková základní škola Horáčkova

Začátek od 8:00 – přivezte své děti maximálně v 8:30, vyzvednoutí je poté v 17:00
Budeme mít zázemí v jedné velké třídě budeme mít přístup na wc a hřiště

Co budeme dělat?
Na tento turnus máme připravený příběh “cestování časem”. Děti se můžou těšit na různé úkoly, které budou plnit, aby jsme společně vyřešili tuto záhadu.
Sportovat, zpívat, hrát si, kreslit. Děti budou mít dopolední svačinu, oběd, odpolední svačinu a pitný režim.

Cestování časem

Stáli jste někdy tváří v tvář minulosti nebo budoucnosti? Připojte se k nám na neuvěřitelnou a záhadnou výpravu, kde nás bude provázet nejen touha po poznání, ale i tajemní chronolapci, kteří budou křížit naši cestu. Společně budeme rozlušťovat záhady minulosti i budoucnosti a odhalovat skrytá poselství času.

Současně s ní zašlete na náš účet zálohu 2500,- Kč, která slouží jako rezervační poplatek a zároveň pokrývá náklady pro případné budoucí odhlášení dítěte (záloha se v případě storna bez náhradníka nevrací). Samozřejmě lze poslat rovnou celou cenu.

Bezprostředně po obdržení Vaší přihlášky a zálohy Vám potvrdíme e-mailem či SMSkou zarezervování místa pro Vaše dítě.

Nejpozději 1.5. 2024 zaplaťte doplatek ceny pobytu dítěte. Pokud tak neučiníte, budeme považovat Vaši přihlášku za stornovanou a Vaše místo nabídneme náhradnímu zájemci. Přijetí doplatku Vám opět potvrdíme e-mailem či SMSkou.

Zajistěte si včas posudek lékaře (I. díl zdravotní karty dítěte). V den začátku tábora (nikoli dříve!) podepište II. díl zdravotní karty – prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti. Oba díly zdravotní karty pak odevzdáte první den tábora.

Placení probíhá zásadně převodem (vkladem) peněz na náš účet u FIO banky. Prosíme, proveďte úhradu zvlášť za každé dítě.

Banka: Fio banka
Číslo účtu: 2302419279/2010
Variabilní symbol: rodné číslo dítěte

Pokud jste zaplatili nejprve zálohu, je nutné zbytek peněz uhradit nejpozději do 1. 5. 2024.

Potřebujete-li vystavit potvrzení či fakturu pro Vašeho zaměstnavatele, zašlete email na tabor@bilybizon.cz  a my Vám vše potřebné pošleme.

Storno podmínky
V případě odhlášení již závazně přihlášeného dítěte bez náhradníka si pořadatel ponechává zálohu 2500,- Kč.
V případě zrušení pobytu do 1.5.2023 účtuje provozovatel manipulační poplatek 2500 Kč (výše zálohy). Po tomto termínu do data zahájení pobytu odpovídá storno poplatek výši celé platby.
Storno poplatek není účtován v případě zajištění náhradníka.
Pokud dojde k předčasnému odjezdu dítěte z tábora, cena za pobyt se nevrací.

Potřebné dokumenty ke stažení

Rozvrh

0
international guests
Follow Us