Turnus 2

Turnus 2

Termín 8.7.-12.7. 2024

Cena: 4 500Kč

Místo: První jazyková základní škola Horáčkova

Začátek od 8:00 – přivezte své děti maximálně v 8:30, vyzvednoutí je poté v 17:00
Budeme mít zázemí v jedné velké třídě budeme mít přístup na wc a hřiště

Co budeme dělat?
Tento turnus se bude nese v duchu sportovního tábora, kde si děti vyzkouší různé druhy sportů a také budou mít čas na hry a kreslení. Během dopoledne a odpoledne budou děti mít možnost vychutnat si svačiny a obědy a samozřejmě jim bude zajištěn dostatečný pitný režim.

 

Sportovní tábor

Tento tábor nabídne dětem možnost každý den vyzkoušet nové druhy sportů, jako je atletika, volejbal, florbal a mnoho dalších. Hlavním cílem je předat dětem radost z pohybu a podporovat zdravý životní styl.

 

Tábor bude veden zkušenými trenéry a trenérkami, kteří jsou absolventy Fakulty Tělesné výchovy a sportu. Během dopoledne a odpoledne budou děti mít možnost vychutnat si svačiny a obědy a samozřejmě jim bude zajištěn dostatečný pitný režim.

Současně s ní zašlete na náš účet zálohu 2500,- Kč, která slouží jako rezervační poplatek a zároveň pokrývá náklady pro případné budoucí odhlášení dítěte (záloha se v případě storna bez náhradníka nevrací). Samozřejmě lze poslat rovnou celou cenu.

Bezprostředně po obdržení Vaší přihlášky a zálohy Vám potvrdíme e-mailem či SMSkou zarezervování místa pro Vaše dítě.

Nejpozději 1.5. 2024 zaplaťte doplatek ceny pobytu dítěte. Pokud tak neučiníte, budeme považovat Vaši přihlášku za stornovanou a Vaše místo nabídneme náhradnímu zájemci. Přijetí doplatku Vám opět potvrdíme e-mailem či SMSkou.

Zajistěte si včas posudek lékaře (I. díl zdravotní karty dítěte). V den začátku tábora (nikoli dříve!) podepište II. díl zdravotní karty – prohlášení zákonných zástupců o bezinfekčnosti. Oba díly zdravotní karty pak odevzdáte první den tábora.

Placení probíhá zásadně převodem (vkladem) peněz na náš účet u FIO banky. Prosíme, proveďte úhradu zvlášť za každé dítě.

Banka: Fio banka
Číslo účtu: 2302419279/2010
Variabilní symbol: rodné číslo dítěte

Pokud jste zaplatili nejprve zálohu, je nutné zbytek peněz uhradit nejpozději do 1. 5. 2024.

Potřebujete-li vystavit potvrzení či fakturu pro Vašeho zaměstnavatele, zašlete email na tabor@bilybizon.cz  a my Vám vše potřebné pošleme.

Storno podmínky
V případě odhlášení již závazně přihlášeného dítěte bez náhradníka si pořadatel ponechává zálohu 2500,- Kč.
V případě zrušení pobytu do 1.5.2024 účtuje provozovatel manipulační poplatek 2500 Kč (výše zálohy). Po tomto termínu do data zahájení pobytu odpovídá storno poplatek výši celé platby.
Storno poplatek není účtován v případě zajištění náhradníka.
Pokud dojde k předčasnému odjezdu dítěte z tábora, cena za pobyt se nevrací.

Potřebné dokumenty ke stažení

Rozvrh

international guests
0
Follow Us